O značce Josera

Dovolte nám, abychom Vám představili krmivo Josera.

Pro jeho prodej jsme se rozhodli proto, že sami krmíme tímto krmivem naše psy (malých i velkých plemen) a máme s ním vynikající zkušenosti. Z tohoto důvodu v našem e-shopu nenaleznete ani jinou značku granulí.

Chceme nabídnout možnost majitelům psů, kterým záleží na tom, čím jsou jejich miláčci živeni, zakoupení krmiva značky Josera v Jihlavě a širokém okolí.

 O granulích Josera

Granule Josera jsou německým krmivem s garancí výroby z kvalitních, kompatibilních a pečlivě kontrolovaných přísad, které jsou  testovány v přísných podmínkách laboratoří.

Firma Josera je firmou s více než 65 letou tradicí. Josera se stále vyrábí přímo v německé původní firmě a distribuce do ostatních zemí probíhá přímo od výrovce.

Během výroby jsou jednoznačně odmítány geneticky modifikované zboží, nejsou přidávány dochucovadla, konzervanty, barviva, pšenice ani sója. Během procesu vývoje krmiva nejsou prováděny žádné experimenty se zvířaty.

Josera nabízí to správné krmivo pro každého psa.

Josera má produkty z řady Super Premium, které neobsahují absolutně žádnou pšenici ani sóju, cukr nebo geneticky modifikované suroviny, barviva, dochucovadla ani konzervanty.

Krmivo je vyvinuto tak, aby splňovalo všechny nutriční potřeby vašeho mazlíčka a zároveň aby se přecházelo běžným stravovacím požížím. Vybrané ingredience, pečlivé zpracování a neustálé laboratorní testování zaručují tu nejlepší kvalitu a stravitelnost našeho krmiva pro čtyřnohé mazlíčky.

Leták s produkty z řady Super Premium si můžete prohlédnout ZDE.

Leták s produkty z řady Premium si můžete prohlédnout ZDE.

Pokud váháte, které granule jsou pro Vašeho psa nejvhodnější, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.